Ana sayfa > Hakkımızda

Jiangsu Jin Fangyuan CNC tezgahı Co, Ltd, anahtar bir ulusal şirket, önde gelen omurga kurumsal HanJiang CNC Sac işleme ekipman sanayi temeli Ulusal meşale planının, uluslararası kalite sistemi ISO9001 daha önce geçenlere sanayi dövme yerli teknoloji gibi. Şirket il düzeyinde bir mekanik Endüstri Mühendisliği Araştırma Merkezi, il kurumsal teknoloji Merkezi, mühendislik merkezi ve ulusal doktora sonrası iş istasyonu vardır.

Şirket 1990 yılında başladı mekanik CNC punch makinesi üretmek, hidrolik CNC üretmeye başladı 1996 yılında makine sac RASKIN şirket ünlü üretici ile yumruk, elektro-hidrolik servo üretmeye başladı 1997 yılında zaman uyumlu CNC pressbrake ve makine CNC punch FMS için 2003 yılında kamyon carling APSS CNC punch-makaslama üretmeye başladı üretmeye başlamak için 2002 yılında Alman BEYELER şirket ile Kesme CNC Giyotin kombine FM , Lazer Kesim Makinası 2006 yılında seri üretim için FMS içinde yığın üretim Çin'deki kombine CNC taret yumruk, CNC pressbrake, CNC kesme makinası, Lazer Kesim Makinası, CNC üretmek ve ilk şirket olma.

Jin Fangyuan şirketin ana ürünleri ET, VT, galiba yüksek değerli hedef, MT, DMT serisi yüksek hızlı CNC makinaları, hidrolik basınç, yüksek hızlı hidrolik basınç, tek elektrikli servo ve Çift Kişilik elektrikli servo taret yumruk makinesi içerir; HC, HFC, FC serisi CNC karbon dioksit, fiber hassas Lazer Kesim Makinası; PR, HPR, PE serisi CNC hidrolik, yüksek hızlı hidrolik, elektrikli servo pressbrabke; VR serisi CNC hidrolik kesme makinesi; MCZ CNC toplayıcı Zımba Birimi; Punch PB serisi CNC makine için kamyon carling, punch AMCP serisi CNC FMS kamyon carling için; APSS, HML200f serisi CNC punch-makaslama FMS ve diğer ürünleri birlikte. Şirket kullanıcıları için tüm ülkede satılan ve Rusya, Hindistan, Arjantin, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve diğer ülkeler ve bölgeler için verilen 30 sanayi Kategoriler, yakındır. Şirket satış ve kar ve ortalama personel vergi yerli makine araç sektöründe en iyi arasındadır.

""Kurallar, uyumlu, atılım, mükemmellik"olduğunu şirketin kuruluş ruhu,"Birlik, eylem odaklı"olduğunu şirketin sloganı. Eylül 2013 yılında Alman Trumpf grubu ile girişim Jin Fangyuan şirket eklemli. . Jin Fangyuan CNC yüksek görünürlük ve Sac işleme sanayi Çin, Almanya Trumpf grubunda marka avantaj uluslararası cnc plaka işleme sanayi ilk markadır, aynı zamanda kurumsal dünyanın makine araç sektöründe lider. Kasanın iki işletmelerin, tamamlayıcı avantajları, kombinasyon sonra Jin Fangyuan olacak araştırma geliştirme, üretim ve satış aletleri işleme cnc plaka için daha yüksek bir başlangıç noktası alanında güçlü, iç piyasada geliştirilirken uluslararası pazarlama ağı yapı daha fazla dikkat, Jin Fangyuan şirket dönüşümü hızlandırmak ve yükseltmeden, Jin Fangyuan olun marka daha iyi ve daha hızlı uluslararası pazara doğru.

Şirket yangzhou yüksek teknoloji geliştirme bölgesinde yer alan, ürünlerin yurtiçinde ve yurtdışında de her iki Sat!

Şirketimiz iş anlaşması ve çalışmalarına yol göstermek için tenezzül tüm arkadaşlar hoş geldiniz